• کیت تست تشخیص سریع آنتی ژن کرونا فرین بهبود تشخیص

کیت تست تشخیص سریع آنتی ژن کرونا فرین بهبود تشخیص به شما کمک می کند تا در کمال آرامش و خیلی آسان در منزل با اطمینان کامل تست بدهید و ظرف مدت کوتاهی از نتیجه آن مطلع شوید. تست تشخیص سریع آنتی ژن کرونا فرین بهبود تشخیص یک دستگاه خودآزمای خانگی است . این کیت شامل کاست حاوی نوار تست، بطری حاوی محلول استخراج، لوله آماده سازی نمونه و سواب نمونه برداری می باشد. این کیت تشخیص به منظور تشخیص کیفی آنتی ژن ویروس ncov-2019 در نمونه سواب نازوفارنکس طراحی شده است. نباید از این کیت برای آزمایش با نمونه های اوروفارنکس و بزاق یا سایر نمونه ها استفاده کرد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به انجام تست کووید داشته باشید اما به دلایلی همچون زمان بر بودن، اضطراب از محیط، هزینه بالا یا به دلایل دیگری از انجام این کار منصرف شده باشید. اما همیشه راههای میانبری هستند که به شما در صرفه جویی وقت و هزینه کمک شایانی خواهند کرد.

جهت نمونه گیری ابتدا لوله آماده سازی نمونه را از بسته بندی خارج کرده و بر روی یک سطح مسطح قرار دهید و ده قطره از بافر استخراج موجود در بطری بافر را در آن بریزید. سپس سواب را ازبسته بندی خارج کرده و سر بیمار را به آرامی به سمت عقب خم کنید. سواب را به آرامی از یکی از سوراخهای بینی و به موازات تیغه بینی وارد نازوفارنکس فرد نمایید تا جاییکه یک مانع در برابر ورود سواب احساس نمایید. سواب را به آرامی در داخل نازوفارنکس بیمار به مدت پنج ثانیه بچرخانید.سپس سواب را به آرامی از بینی بیمار خارج کنید. نمونه سواب جمع آوری شده باید در محلول استخراج حل شود. بدین منظور سواب را در محلول درون لوله آماده سازی نمونه فرو ببرید و حداقل 20 ثانیه به سمت بالا و پایین حرکت دهید. سپس سواب را در پایین لوله نگه دارید و 5 دور بچرخانید به گونه ای که نمونه جمع آوری شده در داخل محلول حل شود. مراقب باشید که محتویات لوله بیرون نریزد. سپس در حالی که کناره های لوله را فشار می دهید سواب را از درون محلول خارج نمایید. سپس در پوش لوله را قرار داده و محلول را به خوبی به هم بزنید.

1.کاست را قبل از انجام آزمایش از بسته بندی خارج کنید. بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که آزمایش بلافاصله پس از باز کردن بسته بندی انجام شود.

2.کاست را بر روی سطح صاف و تمیز قرار دهید.

3.سپس سه قطره از نمونه (استخراج شده در مرحله قبل) را به محل مخصوص نمونه گذاری کاست افزوده و منتظر بمانید تا خط یا خطوط رنگی ظاهر شوند. پس از 15 دقیقه نتیجه را مشاهده کنید. نتایج پس از 20 دقیقه فاقد اعتبار هستند.

نتیجه منفی: فقط ظاهر شدن خط قرمز در ناحیه کنترل  C

نتیجه مثبت: ظاهر شدن خط قرمز هم در منطقه تست T و هم در منطقه کنترل C (هر نوع رنگ ضعیف در خط تست نیز باید به عنوان نتیجه مثبت تلقی گردد.)

نتیجه نامعتبر: اگر رنگی در ناحیه کنترل C بعد از 20 دقیقه ظاهر نشد (بیرنگ)، نتیجه بدون توجه به هر رنگی از خط تست T (صورتی تا قرمز) نامعتبر در نظر گرفته شود. اگر آزمایش نامعتبر باشد، باید آزمایش و کیت جدید مجددا تکرار شود. از علل شایع نتیجه نامعتبر می توان به عواملی مانند حجم ناکافی نمونه، وقوع خطا در نحوه بکارگیری کیت و یا استفاده از کیت منقضی شده اشاره کرد.

بر اساس نتایج، کیت تشخیص سریع آنتی ژن کووید-19 دارای حساسیت 93.5% و اختصاصیت 99.3% می باشد.

نتیجه آزمایش منفی، احتمال ابتلا به بیماری در روزهای اخیر را رد نمی کند.

اگر سطح آنتی ژن استخراج شده در یک نمونه کمتر از حساسیت کیت باشد یا نمونه بی کیفیتی جع آوری شود، ممکن است نتیجه آزمایش منفی باشد.

از کیت استفاده شده دوباره استفاده نکنید.

بهتر است کاست تا زمان استفاده در داخل کیسه بسته بندی شده نگهداری شود. پس از باز کردن بسته بندی حداکثر باید ظرف مدت 30 دقیقه از آن استفاده شود.

کاست تست را در آب غوطه ور نکنید.

کاست تست یا محلول بافر را فریز نکنید.

در مکانی که آزمایش انجام می شود از خوردن، نوشیدن و استعمال دخانیات خودداری کنید.

  • انجام تست در آرامش و امنیت بدون اتلاف وقت و هزینه
  • نمایش نتیجه تست در مدت زمان کوتاه
  • نمونه گیری از طریق سواب نازوفارنکس
  • کاربرد راحت و قیمت مناسب
  • دارای نشان استاندارد ایزو
کالای پزشکی
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کیت تست تشخیص سریع آنتی ژن کرونا فرین بهبود تشخیص

  • 86,000تومان


محصولات مرتبط

تست تشخیص آنتی ژن کرونا دیابیس

تست تشخیص آنتی ژن کرونا دیابیس

تست تشخیص آنتی ژن کرونا دیابیس جهت تست سریع خود، اعضای خانواده و همکاران تولید شده است و ظرف 15 دقیق..

74,800تومان

برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کیت, کیت کرونا, کووید 19, تست کرونا, تشخیص, تست سریع کرونا, آنتی ژن, کرونا, فرین بهبود تشخیص, FBT, Covid 19, Antigen, Rapid Test, Kit

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو