• کپسول ژریویتون زهراوی

کپسول ژریویتون زهراوی حاوی ترکیبات موثر جهت حفظ و بازسازی قوای جسمی، روانی و پیشگیری از بروز عوارض مربوط به بالارفتن سن و برطرف کردن علائم خستگی، افسردگی، استرس ‌های جسمی و فکری در افراد جوان‌ تر است. برای حفظ سلامتی عمومی افراد میانسال و جوان‌ تر مناسب است و علائم ناشی از سالخوردگی نظیر کاهش کارایی جسمانی و فکری، خستگی و افسردگی، اختلال حافظه و فراموشی، عدم تمرکز، بی خوابی، لرزش، خارش ناشی از پیری، سوء هاضمه و ضعف بنیه ناشی از پیری را برطرف می  ‌نماید. تغذیه نامناسب بر اثر عواملی متعدد از جمله افرایش سن، استرس و سوءتغذیه باعث کمبود ویتامین و مواد معدنی در بدن شده و عملکرد بدن را با مشکل مواجهه می ‌نماید. هر کپسول حاوی انوع ویتامین‌ ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب به میزان لازم جهت رفع نیاز بدن از این ترکیبات است.

کپسول ژریویتون یک مولتی ویتامین غنی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که سرشار از انواع ویتامین ها از قبیل B1 ،B2 ،B6 ،B12 ،C ،D ،A ،E و نیکوتین آمید و شامل املاح معدنی کلسیم پانتوتنات، آهن، کلسیم، فسفر، فلوئور، مس، پتاسیم، منگنز، منیزیم و روی است. همچنین این محصول حاوی عصاره جینسینگ است که موجب رفع استرس و خستگی و تقویت قوای بدن و همچنین تقویت حافظه و پیشگیری از آلزایمر در سالمندان می شود. این محصول قابل مصرف برای سالمندان جهت جلوگیری از عوارض کهولت سن و همچنین جهت تقویت بدن و حفظ نشاط و افزایش سطح سلامت بدن می باشد.

ژریویتون مکملی متشکل از چهار گروه ماده فعال است: عصاره جینسنگ،دی متیل آمینواتانل بی تارترات (DMAE)،– ویتامین ها ، مواد معدنی ، عناصر کمیاب و– مواد موثر در متابولیسم چربی ها ( کولین ، اینوزیتول ، لینولینک اسید ، لینولئیک اسید) می باشد. ژریویتون در افراد میانسال و جوانتر که به دلیل فعالیت های بیش از اندازه فکری و بدنی دچار استرس می باشند ، نیز مورد استفاده قرار می گیرد . عصاره جینسنگ G115 موجود در این کپسول از ریشه گیاهی به نام Panax Ginseng تهیه شده ، دارای اثر محرک نسبی بر روی مغز و بدن می باشد که باعث افزایش تمرکز و احتمالا بهبود حافظه می گردد این ماده همچنین دارای اثراتی در رفع خستگی ، بیخوابی ، افسردگی ، کاهش استرس های فکری و جسمی می باشد . DMAE یک ترکیب بهبود دهنده عملکرد مغزی خلق و خوی بسیار ضعیف است . در این کپسول 20 نوع ویتامین ، مواد معدنی و عناصر کمیاب ، در دوزهایی که مورد نیاز بدن است، وجود دارد که می تواند کمبود ویتامین های ناشی از سوء تغذیه ، سوء جذب و یا بیماری را برطرف کند . عناصر کمیاب نیز دسته ای از مواد معدنی هستند که به مقادیر کم در بدن وجود دارند و نقش مهمی در متابولیسم بدن دارند و کمبود این مواد باعث ایجاد اختلالاتی در پوست ، مو و بطور کلی در رشد می شود . بعلاوه این کپسول با دارا بودن کولین ، اینوزیتول ، لینولئیک اسید ، لینولنیک اسید که دارای اثرات سینرژیستی با عصاره جینسنگ می باشند در بهبود اختلالات متابولیسمی چربی ها موثر است و مانع تجمع کلسترین (Cholesterin) در رگ های خونی می شود .

در صورتی که باردار یا مایل به بارداری باشید، باید حتما قبل از استفاده از این محصول با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

مطابق دستور پزشک یا دستور روی برچسب استفاده کنید و هرگز بیش از مقدار توصیه شده مصرف نکنید.

بدون تجویز پزشک از مصرف بیش از یک محصول حاوی ویتامین و مینرال بطور همزمان خودداری نمایید.

مصرف این کپسول‌ها در افراد دیابتیک، به دلیل دارا نبودن شکر مناسب است ولی در برخی موارد دیابت ناشی از پیری، به دلیل بهبود عدم تحمل پاتولوژیکی کربوهیدرات، دوز داروی ضد دیابت باید تحت نظر پزشک معالج کاهش داده شود.

در صورتی که پزشک داروی دیگری تجویز نکرده باشد، ۲ کپسول روزانه به مدت ۳-۲ هفته (یک کپسول همراه صبحانه و یکی همراه ناهار)مصرف شود. بعد از این دوره، روزانه یک کپسول بعد از صبحانه مصرف شود. مصرف این کپسول را به مدت چند ماه ادامه دهید که ممکن است بعد از یک دوره قطع شدن، مجددا تکرار شود. توصیه می‌شود که کپسول ‌ها را با مقدار کمی از مایعات مصرف نمایید. در صورتی که بلع کپسول مشکل باشد آن را برش داده و همراه مقداری مربا و یا عسل میل نمایید.

پس از هر بار مصرف در قوطی را به خوبی ببندید.

 • به عنوان درمان کمکی درموارد افزایش چربی خون، کاهش تحمل کربوهیدارت ‌ها، مشکلات مفصلی و استخوانی، دوران نقاهت
 • برطرف کردن علائم افسردگی، خستگی، بی خوابی، کاهش استرس‌ های جسمی و فکری در افراد جوان ‌تر
 • جبران کمبود ویتامین‌ ها و مواد معدنی ناشی از افزایش سن، استرس، سوء تغذیه و غیره
 • برطرف کردن اختلالات حافظه، فراموشی و عدم تحرک
 • برطرف کردن علائم عمومی ناشی از سالخوردگی
 • بهبود دهنده عملکرد مغزی و خلق و خو
 • از بین برنده ضعف بنیه ناشی از پیری
 • کمک به سلامتی عمومی بدن
 • 30عدد
مکمل
تعداد 30 عدد
کشور سازنده تحت لیسانس ایتالیا

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کپسول ژریویتون زهراوی

 • تولید کنندگان زهراوی
 • کد محصول: 6260155970588
 • موجودی: عدم موجودی در انبار
 • 98,100تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کپسول, ژریویتون, زهراوی, ZAHRAVI, Geriviton, Capsules

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو