• کپسول فیتو آرتریت گل دارو

کپسول فیتو آرتریت  یکی از محصولات گیاهی شرکت گل دارو می باشد که موجب تسکین درد، سختی و خشکی استخوان ها ناشی از التهاب روماتیسمی و تسهیل در حرکت مفاصل می گردد.

روماتیسم التهابی اصطلاحی عمومی است که برای چندین نوع اختلال در بدن به کار برده می شود. این اختلالات که در اکثر مواقع به عنوان اختلال روماتیسمی شناخته می شوند، مربوط به التهاب مفصل ها، ماهیچه ها و بافت هایی که از قسمت های داخلی بدن حفاظت نموده یا به آنها متصل هستند، می باشد. بخش اعظمی از اختلالات روماتیسمی مربوط به اختلالات خود ایمنی هستند. به طور کلی روماتیسم ها بیماری خود ایمنی هستند و در این بیماری ها سیستم ایمنی بدن به جای اینکه به ویروس ها و باکتری ها حمله کند به خودش حمله می نماید. این کپسول از عصاره خشک زرد چوبه، کندر، عصاره خشک زنجبیل و عصاره گیاه پنجه گربه (Cats claw) ساخته شده است که در ادامه خواص آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

زردچوبه دارای مواد موثری است که خاصیت ضد التهاب داشته و در نتیجه باعث کاهش درد و التهاب مفاصل در بیماران مبتلا به روماتیسم می شود. این ماده همچنین می تواند خشکی صبحگاهی مفصل ها را بهبود داده و میزان درد آن را کاهش دهد. نتایج تحقیقاتی که بر روی زنجبیل انجام شده است نشان می دهد که این گیاه نیز اثر ضد التهابی زیادی دارد و برخی داروهایی که به عنوان داروی ضد التهاب فروش می روند از ریشه زنجبیل تهیه شده اند. کندر نیز دارای مواد موثره زیادی است که تاثیر ضد التهابی دارند. گیاه پنجه گربه در این کپسول به کار رفته است از زمانهای قدیم برای درمان روماتیسم و اولسر معده استفاده می شده است. نتایج تحقیقات بر روی گیاه پنجه گربه نشان می دهد که این گیاه باعث بهبودی چشم گیری روی درد روزانه و شبانه، خشکی مفاصل و التهاب مفاصل می شود.

زردچوبه در بیماران با سابقه سنگ صفرا و مبتلا به زخم معده نباید با دوزهای بالا مصرف شود.

مطالعات نشان می دهد که زنجبیل و گیاه پنجه گربه بر تجمع پلاکتی اثر متقابل داشته و مانع ایجاد لخته خونی می شود. بنابراین با ترکیبات ضد انعقاد مانند آسپرین، هپارین و وارفارین (کومادین) نباید همزمان مصرف شود.

به علت اثر کاهنده گلوکز خون دربیماران دیابتی که مصرف داروهای کاهنده قند خون دارند باید با احتیاط مصرف شود.

دو هفته قبل از عمل جراحی مصرف متوقف شود.

مصرف مستمر زرد چوبه می تواند موجب تحریک دستگاه گوارش شود. در افراد حساس ممکن است موجب بروز بثورات جلدی، اسهال و سوزش سر قلب شود.

روزانه ۳ بار و هر بار یک تا دو عدد کپسول بعد از غذا به همراه کمی آب میل شود.

بانوان باردار و شیرده نیز نباید از این دارو استفاده کنند.

  • برطرف نمودن درد، سختی و سفتی مفاصل ناشی از التهاب روماتیسمی
  • ضد درد و التهاب مفاصل
  • تسهیل دهنده حرکات مفاصل
  • 30عدد
مکمل
تعداد 30 عدد
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کپسول فیتو آرتریت گل دارو

  • تولید کنندگان گل دارو
  • کد محصول: 299
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 99,000تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کپسول, فیتو آرتریت, گل دارو, GOLDARU, Phyto Arthrit, Capsules

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو