• کپسول فرودین آرین سلامت سینا

کپسول فرودین آرین سلامت سینا موجب درمان کم خونی فقر آهن و رفع ریزش مو ناشی از کمبود آهن می شود. آهن نقش بسیار مهمی در بدن دارد که کمبود آن عوارض زیادی را به دنبال دارد از جمله آن ها رنگ پریدگی ، خستگی ، کاهش ضریب هوشی ، خواب رفتگی عضلات بدن ، سرگیجه و گاهی اوقات ریزش مو می توان اشاره کرد بنابراین باید برای جلوگیری از اینگونه عوارض از مکمل هایی که حاوی آهن هستند مانند کپسول فرو دین استفاده کرد تا از این طریق کم خونی ناشی از فقر آهن را درمان کنند. آهن یکی از مواد ضروری بدن برای ساخت هموگلوبین، میوگلوبین، اکسیژن رسانی، تکامل رشد و کاهش ریزش مو ناشی از کمبود آهن می باشد. همچنین مصرف آهن در دوره بارداری و شیردهی و جراحی ها و خونریزی ها توصیه می شود. فرودین مکمل حاوی آهن به شکل بیس گلایسینات به میزان ۲۸ میلی گرم، اسید فولیک ۴۰۰ میکروگرم، ب ۱۲ و ویتامین سی برای افزایش جذب آهن است. با توجه به ترکیبات آن برای تمام انواع کم خونی ناشی از فقر آهن، ب ۱۲، و فولیک اسید استفاده می شود.

ویتامین سی ویتامین محلول در آب می باشد که با ادرار دفع می شود بنابراین برای دریافت این ویتامین باید به طور مداوم مصرف شود. این ویتامین به حفظ سلامت قلبی و عروقی کمک کرده و بودن ویتامین سی در کنار آهن باعث می شود جذب آهن 2 ، 3 برابر شود. اسید فولیک تاثیرات زیادی بر روی بدن دارد اما بیشترین استفاده از اسید فولیک برای جلوگیری از نقایص و ناهنجاری جنین در دوران بارداری است که بیشتر خانم ها در دوران قبل از بارداری و بارداری از آن استفاده می کنند.

این محصول در کل مخصوص افرادی است از کم خونی، کمبود آهن، کمبود اسید فولیک و ویتامین B12 رنج می برند. به همین دلیل است که کپسول فرودین برای بانوان در سنین تولید مثل، قبل از بارداری برای پیشگیری از ناهنجاری های نقائص لوله عصبی در جنین و در دوران بارداری و شیردهی مناسب است. مصرف این کپسول همچنین می تواند باعث تقویت یادگیری، حافظه و تفکر در کودکان دچار فقر آهن شود. افرادی که از رژیم های گیا خواری پیروی می کنند، ورزشکاران و افرادی که به دلیل کمبود آهن به مشکل ریزش مو دچار هستند نیز می تواند از فواید کپسول فرودین به خوبی بهره مند شوند.

روزی 1 الی 2 عدد ترجیحا با معده خالی و در صورت عدم تحمل همراه با غذا میل شود. از مصرف همزمان با لبنیات، چای و قهوه خودداری شود. پس از بهبود علائم آزمایشگاهی کم خونی، جهت پر کردن ذخایر آهن بدن بنا به تجویز پزشک مصرف فرآورده 3 الی 6 ماه ادامه می یابد.

از مصرف بیش از مقدار توصیه شده خودداری شود.

در بیماری هایی مانند هموکروماتوزیس، هموگلوبینوپاتی ها، انمی همولیتیک، و آپلازی گلبول های قرمز که ممکن است میزان آهن خون بالا باشد باید با احتیاط مصرف شود.

جذب آهن با تتراسایکلین ها، پنی سیلامین، لوودوپا، بیس فسفونات ها، لووتیروکسین، کینولون ها و آنتی اسید ها تداخل دارد و در صورت مصرف همزمان، ممکن است جذب هر دارو ناقص شود. برای جلوگیری از این عمل، مصرف دو دارو باید حداقل دو الی سه ساعت از هم فاصله داشته باشند.

 در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.

در بیماران حساس به فرآورده یا میزان آهن بالا مصرف آن ممنوع است.

 این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.

برای پیشگیری از مسمومیت با آهن از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.

  • مناسب برای بانوان در سنین تولید مثل (قبل از بارداری، بارداری و شیردهی)
  • برطرف کننده کم خونی، فقر آهن، کمبود اسید فولیک و ویتامین B12
  • تقویت یادگیری، حافظه و تفکر در کودکان دچار فقر آهن
  • درمان ریزش مو ناشی از فقر آهن
  • پیروی از رژیم­ های گیاه خواری
  • مناسب برای ورزشکاران
  • 32عدد
مکمل
تعداد 32 عدد
کشور سازنده تحت لیسانس فرانسه

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کپسول فرودین آرین سلامت سینا

  • 83,712تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کپسول, فرودین, هولیستیکا, آرین, سلامت, سینا, ARIAN, SALAMAT, SINA, Holistica, Ferrodin, , Capsules

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو