• کپسول فرامکس 100 بیوساینت

کپسول فرامکس 100 بیوساینت مکملی منحصر به فرد برای رفع کم ‌خونی ناشی از فقر آهن است و به سلامت عمومی بدن کمک می ‌کند. آهن عاملی برای حفظ سلامتی و کمک به تشکیل سلول‎های قرمز خون می‎ باشد. آهن بیش از یک قرن است که به عنوان یک ریزمغذی ضروری شناخته شده است. در واقع کم خونی فقرآهن شایع ترین بیماری کمبود تغذیه ای در جهان است. این محصول مکمل آهن خوراکی با فرمول پلی ساکاریدی پایدار است. این مکمل دارای 100 میلی گرم آهن المنتال است و توسط فن آوری خاصی، توسط پوشش پلی ساکاریدی (نشاسته) پوشیده شده است، این پوشش به آهن اجازه می دهد از معده بدون آسیب عبور کند تا از طریق روده کوچک جذب شود و به جریان خون وارد شود. به همین دلیل این مکمل عوارض گوارشی مکمل آهن را ندارد و بهتر در بدن جذب می‌ شود.

سلول‌ های بدن ما برای ادامه حیات نیاز به اکسیژن دارند. اکسیژن از طریق سلول ‌های ویژه ‌ای از خون به نام گلبول‌ های قرمز از شش‌ ها به سلول ‌ها رسانده می شود. گلبول قرمز، سلولی فاقد هسته است که به صورت سکه است و وسط آن فرو رفتگی وجود دارد. در زنان 35 تا 45 درصد و در مردان 40 تا 50 درصد از خون را گلبول قرمز تشکیل می ‌دهد. ساختار اصلی گلبول قرمز را هموگلوبین تشکیل داده است. آهن در ساختمان هموگلوبین عامل فعال برای جذب اکسیژن است. در ریه، اکسیژن به آهن هموگلوبین موجود در گلبول‌ های قرمز خون متصل می ‌شود و به همراه آن به همه سلول ‌های بدن رسانده می ‌شود و در آنجا اکسیژن آزاد می ‌شود و به ریه ‌ها رسانده می‌ شود. بنابراین در صورتی که آهن نباشد سلولهای ما دچار کمبود اکسیژن می شوند و می‌ میرند.

کمبود آهن یکی از مشکلات رایج تغذیه ‌ای است. خانم ‌ها به علت داشتن عادت ماهیانه، به صورت عادی حجمی از خون را هر ماه از دست می  ‌دهند و در صورتی که آهن مورد نیاز و از دست رفته بدن جبران نشود، بیماری کم‌ خونی رخ می‌ دهد. آمارها نشان می‌ دهند که حدود 60% زنان  در سنین باروری دچار فقر آهن هستند. از دلایل دیگر کم خونی ناشی از فقر آهن می‌ توان به زخم معده و خونریزی‌ های خفیف و مزمن داخلی دیگر که علامت ظاهری چندان محسوسی ندارند، اشاره کرد. عادات غذایی غلط هم می ‌تواند منجر به عدم جذب آهن کافی شود.

روزانه یک عدد کپسول و یا طبق دستور پزشک معالج ، همراه با غذا چند ساعت قبل یا بعد از مصرف دیگر داروها مصرف شود.

این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری و یا درمان نیست.

زنان باردار و شیرده حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

این فرآورده حاوی دوز بالای آهن می باشد، جهت مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

  • کمک به پیشگیری از کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهن
  • درمان فقر آهن
  • 30عدد
مکمل
تعداد 30 عدد
کشور سازنده تحت لیسانس کانادا

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کپسول فرامکس 100 بیوساینت

  • تولید کنندگان بیوساینت
  • کد محصول: 20356
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 143,880تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کپسول, فرامکس, 100, بیوساینت, BIOSYENT, Feramax, 100, Capsules

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو