• کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان

کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان به تقویت نیروی جنسی در آقایان کمک کرده و ناتوانی‌های جنسی همچون اختلال در نعوظ و زود انزالی را بهبود می ‌بخشد. این محصول حاوی عصاره ‌های گیاهانی مثل جینکو، جینسینگ و خارخاسک، گزنه و جنسینگ است. این گیاهان به افزایش قدرت جنسی و باروری در مردان کمک می ‌کنند و مدت زمان تاثیر قرص تاخیری را افزایش می ‌دهند. اختلال در نعوظ و زود انزالی از مشکلاتی هستند که بسیاری از مردان در طول زندگی خود با آنها مواجه می‌ شوند. مصرف این کپسول به رفع مشکلاتی از این قبیل کمک می ‌کند. افزایش قدرت جسمی، تقویت سیستم ایمنی بدن، کمک به رفع خستگی و مقابله با استرس و افسردگی از دیگر مزایای استفاده از این محصول است. در ترکیبات این کپسول از مواد معدنی و ویتامین نیز استفاده شده تا تاثیر آن را دوچندان کند. ترکیبات گیاهی به کار رفته در این محصول موجب اتساع عروق آلت تناسلی شده و در نتیجه با تجمع خون در این عضو باعث نعوظ می ‌شوند و تمایل جنسی را نیز افزایش می‌ دهند.

از زمان‌ های گذشته همواره از جنسینگ به عنوان ماده ‌ای برای افزایش انرژی بدن استفاده شده است. این گیاه انرژی و توان جسمی بدن را افزایش می ‌دهد. تحقیقات نشان داده است که مصرف جنسینگ به تقویت نیروی جنسی در آقایان کمک می‌ کند. عصاره این گیاه از طریق محور هیپوتالاموس-هیپوفیز-آدرنال عمل می ‌کند. آنتی اکسیدان ‌های موجود در عصاره این گیاه با اثر بر سلول‌ های اسپرماتوژنیک و سرتولی، سطح تستوسترون را افزایش داده و موجب حفظ سلامت سیستم تولیدمثلی و به تبع آن بهبود اسپرماتوژنز می ‌شوند. تقویت سیستم ایمنی، تقویت حافظه، مقابله با استرس، رفع خشکی پوست و درمان ریزش مو از دیگر فواید جنسینگ است.

ترکیبات:

عصاره جینکو، جنسینگ، خارخاسک، یوهمبین، اشواکاندها، گزنه، نیاسین، ال-آرژنین، روی، ویتامین E

مقدار دوز مصرفی را پزشک تعیین می‌کند؛ در صورتی که پزشک دوز دیگری تجویز نکرده باشد ، 1 کپسول در روز همراه غذا و برای عملکرد بهتر یک ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شود.

از این قرص به طور مداوم بیش از هشت هفته استفاده نشود.

با داروهای فشارخون، دیگوکسین و داروهای ضد انعقاد خون، داروهای ضد پلاکت و داروهای ضد لخته، انسولین و داروهای کاهنده قند خون تداخل دارد. بهتر است بین مصرف این دارو و داروهای دیگر دو ساعت فاصله زمانی وجود داشته باشد.

کودکان، خانمها و سالمندان از مصرف دارو خودداری نمایند.

افراد دارای فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی، ناراحتی کلیوی، تیروئید، بیماری های کبدی، تشنج، اسپاسم عضلانی و اختلالات روانی از مصرف دارو خودداری نمایند.

از مصرف همزمان این دارو با داروهای ضد افسردگی، غذاهای دارای مقادیر بالا از تیرآمین(مانند پنیر، شراب قرمز و جگر سیاه) یا فرآورده هایی که حاوی فنیل-پروپانول آمین می باشد خودداری نمایید.

در صورت بروز حساسیت یا حالات غیرطبیعی، مصرف دارو را قطع نموده و به پزشک خود مراجعه نمایید.

  • افزایش قدرت جسمانی و تقویت سیستم ایمنی بدن
  • افزایش قدرت جنسی و باروری در آقایان
  • کمک به رفع خستگی و بی‌حالی
  • بهبود مشکلات جنسی آقایان
  • مقابله با افسردگی و استرس
  • حاوی ترکیبات گیاهی
  • درمان اختلال نعوظ
  • رفع انزال زودرس
  • 60عدد
مکمل
تعداد 60 عدد
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان

  • 89,004تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کپسول, زینگا لایف, زینگالایف, سلامت گستر, آرتیمان, SALAMAT GOSTAR, ARTIMAN, Zinga Life, Capsules

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو