• کپسول بایو فم تک ژن فارما

کپسول بایو فم تک ژن فارما موجب تقویت و بازسازی میکروفلور واژن شده و از رشد میکروب‌ ها و مخمرهای بیماری زا ممانعت می‌ نماید. این محصول پروبیوتیک ارمغانی جهت سلامت بانوان است. کپسول بایو فم تک ژن فارما حاوی باکتری‌ های پروبیوتیک است. این سری باکتری‌ ها بعد از عبور از روده و رسیدن به رکتوم، قادر به بالا رفتن به سمت واژن هستند. آن‌ها به شرایط دستگاه گوارش شامل اسید معده، نمک‌ های صفراوی و .. مقاوم بوده و با دوز موثر به روده می‌ رسند. بعد از رسیدن این باکتری‌ ها به دستگاه تناسلی، اثر دهی آن‌ ها آغاز می‌ شود. البته در این کپسول خوراکی نسبت به دیگر محصولات واژینال، زمان بیشتری برای اثر گذاری لازم است. استفاده از محصولات پرو بیوتیک که به صورت مستقیم به کار گرفته می‌ شوند، تاثیر دهی سریع‌تری دارند. اما در نظر داشته باشید که کپسول‌ های خوراکی به واسطه کاهش جابه جایی باکتری‌ های بیماری زا و قارچ‌ ها از رکتوم به واژن و در نهایت کاهش خطر ابتلا به عفونت بیشتر توصیه می‌ شوند. در دستگاه تناسلی بانوان انواع میکروارگانیسم‌ های بی هوازی و هوازی در یک توازن دینامیک هستند. میان کنش و سینرژی پیچیده موجود بین میکروفلور واژن و میزبان منجر به هموستاز در اکوسیستم پیچیده واژن می‌ شود. این اکوسیستم کاملا دینامیک بوده و تحت تاثیر سن، بارداری، بیماری‌ های عفونی، روش‌ های کنترل بارداری، دارو درمانی و .. قرار می‌ گیرد.  در صورت ابتلا به بیماری BV باکتری‌ های لاکتیک کاهش پیدا کرده و درمان با آنتی بیوتیک نیز موجب کاهش بیشتر آن می‌ شود. لاکتوباسیلوس‌ ها می‌ توانند با ممانعت از رشد عوامل فرصت طلب، میکروفلور طبیعی واژن را تثبیت کنند. این میکرو ارگانیسم‌ ها موجب بهبود سیستم ایمنی و تخریب بیوفیلم ناشی از عفونت می‌ شوند. از این رو استفاده از محصولات پروبیوتیک شامل اسیدلاکتیک تضمین کننده سلامتی بانوان است.

روزانه ۱ یا ۲ کپسول بعد از غذا یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

هیچ مورد منع مصرفی برای این محصول وجود ندارد. در مواردی مانند بیماری‌ های قلبی، اندوکاردیت، نقص سیستم ایمنی و یا در افرادی که تحت عمل جراحی پیوند اعضا قرار می‌ گیرند تجویز پروبیوتیک‌ ها باید با نظر پزشک صورت گیرد.

در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک مصرف شود.

در افرادی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می‌ کنند با احتیاط استفاده شود.

در موارد اندکی، مصرف کپسول تک ژل فارما منجر به نفخ و افزایش تولید گاز در دستگاه گوارش شود. بدیهی است که با ادامه مصرف، این عوارض از بین خواهند رفت. در صورت مشاهده عوارض دیگر، پزشک یا داروساز را مطلع نمایید.

  • ممانعت از رشد میکروب‌ ها و مخمرهای بیماری زا
  • تقویت و بازسازی میکروفلور واژن
  • کمک به سلامتی عمومی بانوان
  • 30 عدد

مکمل
تعداد 30 عدد
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کپسول بایو فم تک ژن فارما

  • تولید کنندگان تک ژن فارما
  • کد محصول: 6262742300419
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 74,001تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کپسول, بایو فم, بایوفم, تک ژن, فارما, TAKGENE, PHARMA, Bio Fem, Biofem, Capsules

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو