کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن از منبع کامل پروتئین شیر تشکیل شده و شامل طیف وسیعی از آمینو اسیدهای زنجیره ای ضروری است. اسید آمینه های ضروری برای بدن ما حیاتی هستند، زیرا آنها نمی‌توانند توسط بدن سنتز شوند، بنابراین باید از طریق رژیم غذایی تهیه شوند. این مکمل ۱۰۰٪ رژیمی بوده و تنها آمینواسید موجود فرآوری شده از پروتئین شیر و شامل تمام آمینواسیدهای ضروری (EAA’s) و شاخه‌ای (BCAA’s) است که با توجه به سرعت جذب آن در تمامی طول شبانه روز آمینواسیدهای مورد نیاز بدن را تأمین کرده و همچنین جایگزین مناسبی برای پروتئین کازئین نیز بوده که در طی خواب شبانه به ریکاوری هرچه بهتر بدن کمک می‌نماید. همچنین این مکمل یک انتخاب بسیار مناسب برای ورزشکاران مسابقه‌ای و رژیمی در رده حرفه‌ای است. آمینواسیدهای شاخه ای (BCAA) نظیر (ال ـ لوسین، ال ـ ایزولوسین، و ال ـ والین) را با ترکیب ۲:۱:۱ فراهم می‌آورد. BCAA در حدود ۳۳% تمام پروتئین های ماهیچه ای را فراهم می‌آورد. BCAA ها تنها آمینواسیدهایی هستند که به طور مستقیم در ماهیچه‌ها ساخته می‌شوند و دارای تاثیر آنابولیک فوری هستند و می‌توانند رشد ماهیچه ای، قدرت و بازیابی را تقویت کنند و مانع از کاهش حجم ماهیچه در حین استفاده از رژیم غذایی گردند. در صورتی که پیش از تمرین مصرف شوند، می‌توانند عملکرد ماهیچه را تقویت کنند، همچنین از کاهش وزن عضلات در هنگام رژیم های غذایی جلوگیری می کنند.

بدن انسان به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مقدار کمی BCAA تولید کند که این مقدار برای فرد ورزشکار اصلا مناسب نبوده و نیاز‌های عضلانی آن را برطرف نمی‌کند بلکه باید از طریق مکمل غذایی این ماده را بدست آورد. زمانی که بعد از تمرین مصرف شوند آنها می‌توانند سرعت ترمیم ماهیچه ها را افزایش دهند. آمینو اسیدها یکی از محصولات ضروری برای ایجاد ماهیچه می‌باشد و باید در برنامه ورزشی ورزشکاران قرار گیرد. 

ریکاوری عضلات بدن از جمله مهمترین کارکردهای مکمل آمینو اسید می باشد. برای ورزشکاران ورزش های قدرتی و استقامتی، مصرف مکمل آمینو اسید به جهت ریکاوری عضلات پس از تمرینات سخت و کاهش آسیب های عضلانی بسیار سودمند می باشد. مصرف آمینو اسیدهایی مانند BCAA ویا گلوتامین طبق تحقیقات می توانند سطح هورمون تستسترون را در ورزشکاران علی الخصوص بدنسازان افزایش دهد و توده عضلانی خالص آنها را بیشتر نماید. بنابراین مصرف مکمل آمینو اسید با توجه به ریکاوری عضلات، افزایش عضله سازی و افزایش غلظت هورمون تستسترون در بدن به صورت چشم گیری توانایی افزایش توده عضلات در بدن ورزشکاران را افزایش خواهد داد.

روزانه یک سروینگ معادل 2 کپسول بین وعده های غذایی بلافاصله بعد از تمرین ، قبل از خواب میل نمایید.

این فرآورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نیست.

دور از دسترس کودکان قرار دهید.

بیش از حد مجاز روزانه مصرف ننمایید.

  • فرآوری شده از پروتئین شیر (Milk Protein)
  •  فاقد قند٬چربی و کربوهیدرات
  •  کمک به تامین اسید آمینوهای ضروری بدن برای ورزشکاران
  •  مناسب جهت ساخت توده عضلانی
  •  ایده آل برای دوران کات
  • 200عدد
مکمل
تعداد 200 عدد
کشور سازنده مجارستان

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن

  • تولید کنندگان سایتک نوتریشن
  • کد محصول: 728633103607
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 317,000تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کپسول, اولترا آمینو, سایتک نوتریشن, SCITEC NUTRITION, Ultra Amino, Capsules

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو