• کرم لایه بردار، روشن کننده و برطرف کننده لک Dremz کاسنی

کرم لایه بردار، روشن کننده و برطرف کننده لک Dremz کاسنی به درمان اختلالات رنگدانه ای پوست از جمله آلبینیسم یا زالی، ویتیلیگو، هایپرپیگمنتاسیون، کلوآسما و سولار لنتیگو می پردازد. عوامل مختلفی می توانند روی میزان و كیفیت رنگدانه ها و سلول های رنگدانه ساز تاثیر گذاشته و باعث تغییر رنگ پوست و ایجاد لك های تیره ی پوست شوند. از این میان می توان به عواملی مانند: بیماری ها و اختلالات ژنتیكی، قرارگیری بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش ، بیماری های سوخت و ساز سلولی، بیماری های هورمونی، بیماری های التهابی، عفونت های موضعی پوست، ترکیبات شیمیایی و دارویی ، علل تغذیه ای و بدخیمی های پوستی اشاره کرد. از آنجا که افزایش تولید رنگدانه های پوستی سبب ایجاد لک های تیره بر روي پوست می شود درمان این ضایعات پوستی تنها ازطریق مهار آنزیم تیروزیناز و جلوگیری از تولید ملانین امکان پذیر است . چرا که با کاهش ساخت ملانین، تجمع رنگدانه اتفاق نمی افتد. و در نتیجه احتمال ایجاد لک یا اسکار (جای جوش، جای زخم و…) به حداقل می رسد.

 از مهمترین و متداول ترین ترکیبات مورد استفاده در این خصوص می توان به هیدروکینون، آربوتین و اسید کوجیک اشاره کرد که تا حدودی و بصورت نسبی امکان ساخت  ملانین را کاهش می دهد. البته استفاده از آنها در بعضی موارد سبب ایجاد التهابات و حساسیت های پوستی، پوسته پوسته شدن و اریتما می گردد . با توجه به موارد یاد شده و تاثیرات منفی اختلالات رنگدانه ای و لک های تیره ناشی از آن بر زیبایی پوست، استفاده از ترکیبات موثر در جلوگیری از افزایش تولید ملانین با زمان اثر بخشی کوتاه به منظور بازگرداندن شفافیت و طراوت به پوست امری مفید  و ضروری می باشد.

مقداری از کرم درمز  کاسنی را روی لکه های قهوه ای وتیره  پوست مالیده و از ماساژ دادن آن خودداری کنید.

 به دلیل ترکیبات خاص استفاده شده در کرم درمز کاسنی، مصرف این کرم  تحت نظر پزشک صورت گیرد.

ازمالش شدید کرم بر روی پوست خودداری فرمائید . چرا که مالش شدید کرم بر روی پوست باعث افزایش تولید ملانین و  لک های پوستی می شود .

مدت زمان استفاده از این محصول برای حصول به نتایج دلخواه  8 الی 12 هفته  می باشد .

همچنین به منظور تاثیرگذاری بیشتر کرم، استفاده از کرم های ضدآفتاب همراه با مصرف این کرم توصیه می شود.

درصورت مشاهده هرگونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید. از تماس با چشمها، سطوح مخاطی و زخمهای باز خودداری فرمایید.

  • حاوی عصاره های گیاهی آویشن، بابونه و شیرین بیان
  • لایه بردار، روشن کننده و شفاف کننده
  • مناسب برای افراد بالای 12 سال
  • رفع لک های پوستی
  • حجم 30 گرم
آرایشی
حجم 30 گرم
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کرم لایه بردار، روشن کننده و برطرف کننده لک Dremz کاسنی

  • تولید کنندگان کاسنی
  • کد محصول: 6262931878798
  • موجودی: 1
  • 253,000تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, کرم, لایه بردار،, روشن کننده, برطرف کننده لک, Dremz, درمز, کاسنی, CASNY, Dark Spots Of Ageing, , Discolouration, , Freckles, Melasma, Cream

نمادهاlogo-samandehi    
مجوز معاونت غذا و دارو