• قطره کلوی کیدز بی اس کی

قطره کلوی کیدز بی اس کی حاوی یک اسید چرب و 3 نوع ویتامین A, D و E می باشد که از مهمترین ویتامین های دوره رشد کودکان در سنین 1 تا 3 سال می باشد. دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) یک اسید چرب امگا-3 غیراشباع بلندزنجیره است که نقش کلیدی در تکامل ساختار و عملکرد طبیعی اعصاب نوزادان دارد و تجمع آن به همراه سایر اسیدهای چرب در مغز باعث تسریع رشد و نمو بافت مغزی نوزاد می گردد. ویتامین A یک ویتامین محلول در چربی است که باعث بهبود قدرت بینایی، تشکیل رنگ دانه های بینایی (ردوسپین) و تبدیل نور به پیام عصبی می گردد. ویتامین D یک فاکتور مهم در حفظ سلامتی است که به جذب و مصرف کلسیم و فسفر و به رشد و حفظ استخوانها و دندانها کمک می کند. این ویتامین باعث تنظیم مناسب هموستازکلسیم و فسفر و مینرالیزه کردن استخوان می شود. ویتامین E نیز یک ویتامین محلول در چربی است که از طریق واکنش با رادیکال های آزاد مانع آسیب اکسیداتیو آنها می شود.

به صوت خوراکی طبق تجویز پزشک و یا روزانه یک میلی لیتر برای کودکان 1 تا 3 سال مصرف شود.

به علت وجود ویتامین D در این فرآورده، درصورت وجود هایپرکلسمی (کلسیم سرمی بالا)، کلسیفیکاسیون متاستاتیک، شواهد مسمومیت با ویتامین D، سندروم سوء جذب، حساسیت غیرطبیعی به ویتامین D و کاهش عملکرد کلیوی از مصرف این فرآورده خودداری نمایید.

در حین مصرف این فرآورده بایستی مصرف غذاهای غنی شده، مکمل های رژیمی و دیگر داروهایی که همزمان تجویز می شوند، از نظر میزان ویتامینهای E,D,A ارزیابی گردند که باعث مسمومیت ویتامینی نشوند.

در صورت ابتلا به بیماری های کبدی، کلیوی یا قلبی، هایپرپاراتیروئیدیسم، مشکلات انعقادی، مصرف داروهای شیمی درمانی و یا تصمیم به انجام عمل جراحی، در خصوص مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

فرآورده را طبق دستور پزشک یا مقادیر توصیه شده مصرف نموده و از مصرف مقادیر بیش از حد مجاز خودداری نمایید.

برای اطمینان از برداشتن مقدار مشخص و صحیح فرآورده، از قطره چکان مدرج داخل جعبه استفاده نمایید.

درصورت بروز هرگونه عارضه جانبی شدید (خصوصا عوارض هایپرکلسیمی) و یا علائم حساسیت، مصرف فرآورده را قطع نموده و به پزشک اطلاع دهید.

مصرف این فرآورده معمولا هیچ عارضه جانبی نشان نمی دهد. به ندرت ممکن است حساسیت به ویتامین D در بعضی افراد وجود داشته باشد که در این صورت باید مصرف فرآورده قطع شود.

اگرچه این محصول برای مصرف در نوزادان و کودکان تعبیه شده است ولی با توجه به میزان دوز DHA و ویتامین های آن، در صورت استفاده در بارداری و شیردهی نیز ایمن است.

تداخلات:

داروها، گیاهان و مکمل های دارای خاصیت کاهش فشار خون:

DHA به نظر می رسد دارای اثر کاهندگی فشارخون باشد و مصرف آن با داروهای کاهنده فشار خون، گیاهان و مکمل هایی مانند گیاه پنجه گربه، کوانزیم Q10، روغن ماهی، ال-آرژینین و ... می تواند باعث افت فشارخون گردد.

  • تامین نیاز روزانه و پیشگیری از بروز کمبود ویتامین های E ،D ،A
  • حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و فعالیت ماهیچه ها
  • حاوی اسید چرب DHA در کودکان 1 تا 3 سال
  • تقویت و رشد کودکان
  • با طعم لیمو
  • حجم 30ml
مکمل
حجم 30 سی سی
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

قطره کلوی کیدز بی اس کی

  • تولید کنندگان بی اس کی
  • کد محصول: 24563
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 38,150تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, قطره, کلوی کیدز, بی اس کی, BSK, Klevikids, Drops

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو