• قطره میم میر ویتابیوتیکس

قطره میم میر ویتابیوتیکس مکملی مناسب  جهت پیشگیری از کمبود ویتامین ‌ها، مواد معدنی و عناصر ضروری بدن (به ویژه آهن) و حفظ رشد نرمال در نوزادان و کودکان است. این مولتی ویتامین نیاز های تغذیه ‌ای لازم برای رشد طبیعی کودک را فراهم می ‌کند. این قطره حاوی انوع ویتامین و مواد معدنی ضروری مانند آهن و روی است که به دقت جهت استفاده نوزادان و اطفال تهیه شده است. این مکمل دارای اسانس طبیعی پرتقال است و  قابلیت پذیرش آن را برای اطفال تسهیل می‌ بخشد.

آهن یکی از مهمترین مواد غذایی در رشد ذهنی و جسمی کودک است. خوردن آهن در دوره بعد از شش ماهگی به صورت قطره بسیار ضروری است. آهن برای ساخت هموگلوبین و رساندن اکسیژن به خون لازم است. کمبود آهن باعث کم ‌خونی می ‌شود و ارگان‌ های بدن مانند  عضلات دیگر اکسیژن لازم را برای عملکردهای معمولی ندارند. مغز نوزادان و کودکان در حال رشد به شدت از کمبود آهن آسیب می‌ بیند. فقر آهن می­ تواند بر رشد و تکامل کودکان تأثیر بگذارد و موجب بروز خستگی، ضعف، رنگ ‌پریدگی، کاهش توانایی و تمرکز می ‌شود. فقر آهن در دوران پس از تولد می‌ تواند منجر به اختلال متابولیسم انتقال‌ دهنده ‌های عصبی، کاهش توجه، کاهش توانایی یادگیری، کم‌ توانی شناختی، اختلالات سیستم شنوایی، الگوی غیرطبیعی خواب و تأخیر تکاملی گردد.کم خونی علل مختلف دارد ولی منظــور از كم خونی‌ های تغذیه‌ ای كم ‌خونی ‌هایی هستند كه به علت دریافت ناكافی مواد مغذی به وسیله سلولها ایجاد می ‌شوند. از مهمترین مواد مغذی جهت خونسازی كه كمبود آنها موجب بروز كم‌ خونی می ‌شود، می ‌توان به آهن، مس، ویتامین ب6 ، ویتامین ب12 و اسید فولیك اشاره كرد كه از بین آنها كم‌خونی ناشی از  فقر آهن یكی از شایعترین كم ‌خونی ‌های تغذیه‌ ای است.

ترکیبات:

ویتامین B12 ،B6 ،B2 ،B1 ،D3 ، A و C و نیاسینامید و فروس سولفات

دستور مصرف پیشنهادی:

اطفال از 6 ماه به بالا : روزانه 1 میلی لیتر بعد از غذا یا طبق تجویز پزشک

قبل از مصرف، ظرف محتوی فرآورده را خوب تکان دهید.

پس از مصرف درب محصول را کامل بسته و در داخل جعبه نگهداری شود.

این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.

  • بهبود سلامت
  • تامین ویتامین ‌ها و عناصر ضروری بدن
  • بلع راحت برای کودکان
  • بهبود رشد و تقویت کودک
  • دارای اسانس طبیعی پرتقال
  • حجم 30ml
مکمل
حجم 30 سی سی
کشور سازنده تحت لیسانس انگلستان

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

قطره میم میر ویتابیوتیکس

  • 32,700تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, قطره, میم, میر ویتابیوتیکس, MEYER VITABIOTICS, MIM, MULTIVITAMINS IRON MINERALS, Drops

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو