• قطره بایو لاکت تک ژن فارما

قطره بایو لاکت تک ژن فارما بهبود مشکلات گوارشی، یبوست و اسهال را به دنبال داشته و نفخ و کولیک کودک را برطرف می ‌کند. این محصول از کودک در برابر بیماری‌ های عفونی و آنفولانزاهای فصلی محافظت می ‌نماید و حاوی پروبیوتیک است. نفخ و دل درد یکی از مشکلات رایج گوارشی در بین نوزادان و کودکان است. دلایل متعددی باعث بروز این امر می ‌شوند، با این وجود، از دلایل عمده بروز دل درد در نوزادان می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم خروج گاز از معده: در هنگام شیر خوردن نوزادان از سینه مادر هوا وارد دهانشان می شود و این هوا به شکل حبابهایی در معده و روده گیر می‌کند و موجب نفخ و دل پیچه می شود.
  • رژیم غذایی نامناسب مادر: مصرف مواد غذایی نفاخ، سبزیجات زیاد و مواد غذایی با طبع سرد موجب مشکلات گوارشی در شیرخواران می‌ شود.
  • حساسیت به شیر خشک مصرفی: ممکن است شیرخواران به برخی از ترکیبات شیرخشک حساسیت نشان دهند و همین امر سبب مشکلات گوارشی و دل پیچه می شود.

پروبیوتیک‌ نام باکتری مفیدی است که در دستگاه گوارش انسانها وجود دارد و به هضم و گوارش کامل مواد غذایی کمک می‌ کند. این مواد موجب تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش چربی خون و قند خون و پیشگیری از بیماری‌ های گوارشی می ‌شوند. مصرف پروبیوتیکها در شیرخواران از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است. زیرا دستگاه گوارش نوزادان و شیرخواران هنوز تکامل نیافته است و برای هضم آسان شیر و مواد غذایی به عوامل کمکی مانند پروبیوتیکها نیاز دارند. پروبیوتیک ‌ها میکروارگانیسم‌های زنده ‌ای هستند که در صورت مصرف به میزان کافی، اثرات سلامت بخش خود را اعمال می ‌کنند. تحقیقات گسترده کنونی نشان می ‌دهند که پروبیوتیک‌ ها می ‌توانند در درمان و پیشگیری از بیماریی ‌ها مانند اسهال عفونی، اسهال مرتبط به مصرف آنتی بیوتیک، آلرژی، عفونت، هلیکوباکتر پیلوری و کولیک نوزادان بسیار مفید واقع شوند.

ترکیبات:

لاکتوباسیلوس روتری، روغن آفتاب گردان، آئروزیل و MCT Oil

روزانه 5 الی 15 قطره یا طبق دستور پزشک مصرف شود. قبل از هر بار مصرف، شیشه را به خوبی تکان دهید تا فاز پروبیوتیک با روغن کاملا مخلوط شود. جهت محافظت از باکتری ‌های پروبیوتیک قطره را به غذا و نوشیدنی گرم اضافه نکنید. همچنین از تماس قطره چکان با بزاق دهان خودداری کنید.

هیچ مورد منع مصرفی برای قطره تک ژن فارما وجود ندارد. در مواردی مانند نقص سیستم ایمنی، قبل از جراحی‌ های شکم، سندروم روده کوتاه و خطر ایسکمی مزانتر، تجویز پروبیوتیک ‌ها باید با احتیاط بیشتری صورت گیرد.

میکروارگانیسم‌ های پروبیوتیک به صورت طبیعی در بدن وجود دارند و ایمنی آن‌ها طبق قوانین GRAS و QPS ارزیابی می ‌شود. تاکنون عارضه جانبی خاص و مورد مسمومیت برای پروبیوتیک‌ ها گزارش نشده است. در موارد اندکی، مصرف این محصول امکان دارد منجر به نفخ و افزایش تولید گاز در دستگاه گوارش شود. بدیهی است با ادامه مصرف، عوارض فوق از بین خواهند رفت. در صورت مشاهده عوارضی دیگر، پزشک یا داروساز را مطلع کنید.

به صورت کلی تاکنون مورد خاصی از تداخل مصرف این محصول با داروهای دیگر گزارش نشده است. در کودکانی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می ‌کنند با احتیاط استفاده شود.

  • افزایش مقاومت در برابر بیماری‌ های عفونی و آنفولانزاهای فصلی
  • بهبود علائم و کاهش ابتلا به آلرژی ‌های نوزادان
  • بهبود مشکلات گوارشی، یبوست و اسهال
  • ارمغانی برای سلامت کودکان
  • بهبود نفخ و کولیک نوزادان
  • حجم 15ml
مکمل
حجم 15 سی سی
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

قطره بایو لاکت تک ژن فارما

  • 69,500تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, قطره, بایو لاکت, بایولاکت, تک ژن, فارما, TAKGENE, PHARMA, Bio Lact, biolact, Drop

نمادهاlogo-samandehi    
مجوز معاونت غذا و دارو