• قرص سیترابن آرین سلامت سینا

قرص سیترابن آرین سلامت سینا یک مکمل غذایی، حاوی کلسیم سیترات، منیزیم دریایی و همچنین ویتامین D3 طبیعی است. این محصول به پیشگیری از پوکی استخوان و حفظ سلامت استخوان‌ها کمک می‌کند. ترکیب کلسیم سیترات برای افرادی که به علت مشکلات گوارشی و مصرف داروهای آنتی اسید نمی توانند از سایر ترکیبات کلسیم استفاده کنند بسیار ایده آل است. در یک مطالعه بالینی مشاهده شد 77% بیمارانی که به شکستگی استخوان ناشی از حوادث دچار شده اند، ویتامین دی کمتری داشتند. دریافت روزانه کلسیم و منیزیم همراه با ویتامین D3 در مقادیر توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی، به عموم مردم و خصوصا به گروه‌های در معرض خطر مانند کودکان در سنین رشد، زنان باردار و شیرده، زنان در دوران یائسگی و بیماران مبتلا به پوکی استخوان تاکید می‌شود.

کلسیم فراوان ترین ماده معدنی در بدن است. وجود کلسیم برای تنگ و گشاد شدن رگها، انعقاد خون، انقباض و عملکرد صحیح عضلات، انتقال پیام ‌های عصبی توسط سیستم اعصاب، ترشح هورمونی و عملکرد صحیح سلول ‌های بدن ضروریست. بهترین راه تامین کننده کلسیم مورد نیاز بدن، مواد غذایی طبیعی غنی از کلسیم است. متاسفانه بسیاری از افراد کلسیم کافی را از رژیم غذایی خود دریافت نمی کنند؛ پس باید روزانه از مکمل‌های کلسیم استفاده کنند. توجه داشته باشید کمبود کلسیم در بدن، ابتدا منجر به کمبود کلسیم در استخوان و سپس به پوکی استخوان تبدیل می‌شود.

بهترین روش آگاهی از میزان کلسیم در استخوان‌ها، آزمایش سنجش تراکم استخوان است.

منیزیم یک ماده معدنی مهم در بدن است که در بسیاری از واکنش ‌های آنزیمی نقش دارد. این واکنش‌ های آنزیمی در ساخت پروتئین‌ ها، انقباض عضلات، عملکرد صحیح سیستم عصبی، کنترل قند خون، کنترل فشار خون و تولید انرژی سلولی کاربرد دارند. میزان تراکم استخوان ‌ها با مقدار منیزیم بدن ارتباط بسیار نزدیکی دارد. بدن انسان برای تبدیل ویتامین D به فرم فعال آن به منیزیم نیازمند است. وجود منیزیم کافی در بدن برای ترشح هورمون کلسی تونین نیز الزامی است. کلسی تونین هورمونی است که از غده تیروئید ترشح شده و از تحلیل رفتن استخوان و کاهش تراکم استخوان جلوگیری می ‌کند. میزان منیزیم استخوان‌ها با افزایش سن رو به کاهش می‌گذارد.

روزانه یک تا دو عدد قرص روکش دار سیترابن همراه یا بدون غذا میل شود.

این فرآورده مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.

  • کمک به بهبود پوکی استخوان و عوارض ناشی از آن
  • دریافت کلسیم ، منیزیم و ویتامین D در سنین رشد و نمو
  • کاهش پوکی استخوان در سنین یائسگی
  • کمک به دریافت کلسیم لازم در بارداری و شیردهی
  • افزایش استحکام استخوان ها و دندان ها
  • بهبود سلامت عضلات
  • مکمل مناسب برای مصرف کنندگان داروهای آنتی اسید
  • پیشگیری از پوکی استخوان در مصرف کنندگان داروهایی که باعث پوکی استخوان می شوند نظیر کورتون، فنوباربیتال،فنی توئین و...
  • 30عدد
مکمل
تعداد 30 عدد
کشور سازنده تحت لیسانس فرانسه

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

قرص سیترابن آرین سلامت سینا

  • 73,575تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, قرص, سیترابن, آرین, سلامت, سینا, هولیستیکا, ARIAN, SALAMAT, SINA, Holistica, Citra Bone

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو