• قرص جویدنی مکیدنی اکسی فورت تکاژه

قرص جویدنی مکیدنی اکسی فورت تکاژه به دلیل وجود کافئین یک مکمل انرژی زا است. با مصرف این قرص خستگی از کارهای روزانه برطرف می‌ شود. علاوه بر آن این محصول در بهبود قوای جسمی‌ و ذهنی موثر است. هر قرص جویدنی مکیدنی اکسی فورت حاوی 30 میلی گرم کافئین و 250 میلی گرم تورین است. اکسی فورت یک مکمل انرژی زاست که با دارا بودن موادی هم چون کافئین، تورین،–اینوزیتول و ویتامین‌ های ب کمپلکس به تولید بهتر انرژی در بدن و تقویت سیستم عصبی کمک می‌ کند. توجه داشته باشید در صورت ابتلا به بیماری‌ های قلبی قبل از مصرف این قرص با پزشک خود مشورت نمایید. کافئین موجود در اکسی فورت با تحریک سیستم عصبی احساس خستگی را کاهش داده و باعث افزایش تمرکز و هوشیاری مغز می‌ شود. روش مصرف این مکمل افزایش انرژی در حالت عادی یک قرص در روز است ولی در صورت صلاح دید با پزشک، شما می‌ توانید برای بهره مندی از این قرص تا 4 عدد از آن را در طول روز مصرف نمایید. در فرمولاسیون oxyforte ترکیبات و ویتامین‌‌ هایی وجود دارد که سوخت و ساز بدن را افزایش می‌‌ دهند و انرژی بیشتری تولید می‌‌ کنند. این مکمل انرژی زا با با تامین ویتامین‌‌ های گروه B، تورین و کافئین باعث افزایش متابولیسم و تولید انرژی در بدن شما می‌‌ شود. مصرف این مکمل برای افرادی که ورزشکار هستند و یا زندگی پرمشغله ای را دارند، بسیار مفید است و به راحتی خستگی و کسالت را از بین می‌ برد. در فرمولاسیون اکسی فورت تورین، کافئین، اسید پانتوتنیک، نیاسین، ریبوفالوین، ویتامین B6 و B12 و اینوزیتول دیده می‌ شود.

یک تا چهار قرص جویدنی اکسی فورت را روزانه میل نمایید.

در صورت ابتلا به آریتمی ‌قلبی قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

در صورت مصرف قبل از خواب ممکن است ایجاد بی خوابی نماید.

در صورت حساسیت به کافئین از مصرف دارو خودداری نمایید.

مصرف این فراورده برای کودکان و افراد باردار و شیرده منع مصرف دارد.

این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نیست.

مصرف همزمان با فرآورده‌ های گیاهی ضد انعقاد خون مانند مریم گلی، سیر، جینکوبیلوبا، زنجبیل، میخک، پاناکس جین سینگ و گلپر باعث افزایش ریسک خونریزی می‌ شود.

با فراورده‌ های حاوی کراتین باعث افزایش سکته‌ های قلبی می‌ شود.

مصرف همزمان با داروهای پایین آورنده قند خون باعث اختلال در کنترل قند خون می‌ شود.

مصرف همزمان با داروهای مهار کننده مونوآمینو اکسیداز شامل سلژیلین، ایزوکربوکسازید و ترانیل سیپرومین باعث بحران فشار خون بالا می‌ شود. البته این تداخل در اثر مصرف همزمان مقادیر زیاد قرص اکسی فورت با این فراورده‌ ها ایجاد می‌ شود.

  • افزایش تمرکز و هوشیاری مغز
  • بهبود قوای جسمی
  • کاهش خستگی
  • افزایش انرژی
  • 70 عدد
مکمل
تعداد 70 عدد
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

قرص جویدنی مکیدنی اکسی فورت تکاژه

  • تولید کنندگان تکاژه
  • کد محصول: 22373
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 45,780تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, قرص, جویدنی, مکیدنی, اکسی فورت, تکاژه, TEKAJE, Oxyforte, Chewable, Lozenge, Tablets

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو