• شیر خشک 2 مناسب شش تا دوازده ماهگی نان

شیر خشک 2 مناسب شش تا دوازده ماهگی نان شیر خشک تکمیلی است برای کودکان ۶ ماه به بالا که ‎‎‎‎می ‎تواند در کنار غذاهای کمکی به ‎عنوان بخش مایع تغذیه کودک در برنامه غذایی او گنجانده شود. نان ۲ کلیه مواد مغذی ضروری مورد نیاز را برای رشد بهینه جسمی و مغذی کودک تامین می‎ کند. به‎ علاوه این شیر خشک به ‎فعال ‎کردن سیستم ایمنی کودک شما در دوران تغذیه تکمیلی او کمک می‎ کند. نان 2 شامل موارد زیر است:  HMO یک نوع الیگوساکارید است که ساختار آن با فراوانترین الیگوساکارید موجود در شیر مادر یکسان است. الیگوساکارید به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند. OPTIPRO یک ترکیب پروتئین خاص است که با توجه به سن کودک بهینه شده و از نظر کیفیت و کمیت منحصر بفرد است. این ترکیب خاص بدون اینکه به ارگان های نارس کودک شما فشار بیاورد رشد بهینه او را فراهم می کند. این ترکیب خاص دارای مقادیر مناسب پروتئین است که نزدیک به شیر مادر می باشد. بیفیدوس BL باکتریهای طبیعی و زنده هستند که سیستم دفاعی کودک شما را تقویت می کند. DHA اسید چرب مهمی که در شیر مادر یافت می شود و به رشد و تکامل طبیعی ذهن و بینایی کمک می کند. پروتئین ها یکی از مهمترین مواد مغذی برای رشد و تکامل کودک شما می باشند و به شکل گیری مغز، ماهیچه ها و بدن کمک می کنند. کمیت و کیفیت مناسب پروتئین می تواند به تکامل سیستم ایمنی و گوارش کمک کند و باعث وزن گیری مناسب شود. به همین علت است که به پروتئین ها خشت های زندگی می گویند و با بالاترین کیفیت پروتئین، شما می توانید پایه ای قوی برای تکامل فرزندتان بسازید.

آب نجوشیده، شیشه جوشانده نشده یا رقیق سازی نادرست شیر ممکن است کودک شما را بیمار کند. روش های نامناسب نگهداری، آماده سازی، تهیه کردن و شیر دادن می تواند عواقب سوئی بر سلامت کودک شما داشته باشد. هر بار فقط به اندازه همان وعده شیر تهیه کنید و فورا به کودک بدهید. دستورالعمل ها را به دقت اجرا نمایید. باقیمانده شیر را نگه ندارید و آن را دور بریزید. همیشه کودک را هنگام شیر دادن در آغوش بگیرید. تنها رها کردن کودک ممکن است موجب خفگی او شود. هر زمان که کودک شما به سن کافی رسید شیشه شیر را با لیوان جایگزین کنید. شیر مادر بهترین شیر برای تغذیه شیرخواران است و تغذیه با شیر مادر باید تا حداکثر زمان ممکن ادامه داشته باشد. قبل از تصمیم به استفاده از شیر خشک با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.

ترکیبات:

شیر خشک بدون چربی، مخلوط روغن های گیاهی، پروتئین وی فاقد املاح معدنی، لاکتوز، روغن ماهی، لسیتین سویا، الیگو ساکارید، کولین، اینوزیتول، پروبیوتیک ها، سدیم، کلسیم، پتاسیم، کلرید، فسفر، منیزیم، آهن، روی، ید، مس، منگنز، سلنیوم، ویتامین E ،K ،C ،B12 ،B6 ،B2 ،B1 ،D ،A و بیوتین، فولیک اسید، نیاسین و پنتوتنیک اسید

بعد از شستن دست‌ ها، شیشه شیر، سر پستانک و درپوش شیشه را کاملا و با دقت بشویبد. به طوری که اثری از شیر باقی نماند. شیشه شیر، سر پستانک و درپوش شیشه را به مدت 5 دقیقه بجوشانید و تا هنگام مصرف روی آن را بپوشانید. آب آشامیدنی تمیز را به مدت 5 دقیقه بجوشانید. سپس بگذارید تا حد دمای بدن خنک شود. آب جوشیده ولرم را طبق مقدارهای تعیین شده در جدول شیردهی داخل شیشه شیر بریزید. فقط از پیمانه داخل قوطی استفاده کنید. طبق جدول شیردهی، تعداد پیمانه سرصاف پودر شیر مناسب با سن شیرخوار را در شیشه شیر اضافه کنید. در پوش شیشه شیر را گذاشته و آن را خوب تکان دهید تا پودرشیر کاملا حل شود. پس از هر بار استفاده درب قوطی را ببندید و آن را در جای خشک و خنک نگهداری نمایید.

برای حفظ باکتری های زنده موجود در شیر قبل از افزودن پودر شیر به آب، دمای آب جوشیده باید تا حد دمای بدن پایین آورده شود.

مصرف بیشتر یا کمتر از مقادیر تعیین شده پودر شیرخشک سبب کاهش آب بدن یا عدم تغذیه صحیح کودک می گردد. بدون تجویز پزشک مقادیر تعیین شده را تغییر ندهید.

تا 3 هفته پس از باز کردن قابل مصرف می باشد.

 • دارای اسید چرب مهم جهت کمک به‎ سیستم ایمنی، تکامل مغزی و افزایش قوه‎ بینایی کودک
 • دارای باکتری‎های طبیعی مفید و زنده جهت افزایش ایمنی بدن کودک
 • فعال‎ کردن سیستم ایمنی کودک شما در دوران تغذیه تکمیلی
 • دارای ترکیب پروتئینی ارتقا یافته برای رشد مطلوب کودک
 • حاوی پرو بیوتیک ها، امگا 3 و امگا 6 و DHA
 • مناسب برای شیرخواران ۶ ماه به بالا
 • غنی شده با آهن
 • حجم 400 گرم
شیر خشک
وزن 400 گرم
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

شیر خشک 2 مناسب شش تا دوازده ماهگی نان

 • تولید کنندگان نان
 • کد محصول: 6260418700372
 • موجودی: 1
 • 38,000تومان


برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, شیر خشک, شیرخشک, نان 2, نستله, شش تا دوازده ماهگی, نان, NAN, 6 To 12 Months, Infant, 2, Milk Powder

نمادهاlogo-samandehi    
مجوز معاونت غذا و دارو