• تست تشخیص آنتی ژن کرونا دیابیس

تست تشخیص آنتی ژن کرونا دیابیس جهت تست سریع خود، اعضای خانواده و همکاران تولید شده است و ظرف 15 دقیقه می توانید بیماری کرونا را تشخیص دهید. یک روش ایمنی سنجی بر پایه کروماتوگرافی (رنگ سنجی) است. این تست برای تشخیص آنتی ژن های نوکلئوکپسید ویروس کرونا SARS-Cov-2 در نمونه سواب نازوفارنکس افراد مشکوک به بیماری به کار می رود. آنتی ژن ویروس در نمونه سواب گرفته شده از بینی (نازوفارنکس) در طول مرحله حاد عفونت قابل تشخیص است. نتیجه مثبت نشانه ی وجود آنتی ژن های ویروسی است اما ارتباط بالینی با سابقه بیمار  و سایر اطلاعات تشخیصی برای تعیین وضعیت عفونت ضروری است.

حدود 70 درجه سر را به عقب متمایل کنید. سوآب را تا انتها داخل بینی کرده و در انتها 5 بار بچرخانید. سوآب را از طریق سوراخ بینی به موازات کام (نه سمت بالا) وارد کنید تا زمانی که متوقف شود یا فاصله آن با گوش تا سوراخ بینی بیمار برابر باشد. این نشان دهنده تماس با نازوفارنکس است. (سوآب باید به عمق برابر با فاصله سوراخ های بینی تا دهانه خارجی گوش برسد.) سوآب را به آرامی مالش داده و بچرخانید. سوآب را برای چند ثانیه در محل بگذارید تا ترشحات زا جذب کند. هنگام چرخش سوآب را به آرامی بردارید. با استفاده از یک سوآب می توان نمونه ها را از هر دو طرف جمع آوری کرد اما اگر نوک سوآب از مایع موجود در جمع آوری اول اشباع شود، جمع آوری نمونه از هر دو طرف ضروری نیست. اگر انحراف تیغه بینی یا انسداد در به دست آوردن نمونه از یک سوراخ بینی مشکل ایجاد کرد، از همان سوآب استفاده کنیدتا نمونه را از سوراخ بینی دیگر بگیرید. نمونه سوآب را درون لوله بافر استخراج قرار دهید. به مدت یک دقیقه سواپ را حداقل پنج بار در آن بغلتانید. در حالی که سوآب را به کناره های لوله فشار می دهید، سواپ را برداریدتا مایع از سوآب خارج شود. از محلول بافر استخراج به عنوان نمونه آزمایش استفاده کنید به وسیله قطره چکان همراه کیت کاستی موجود در پوچ آلومینیوم محلول داخل لوله را برمی داریم. لوله بافر را باز کرده، آن را مایل نگه داشته و سوآب را تا انتهای لوله داخل نمایید. لوله بافر را مایل نگه داشته، سوآب را تا انتهای لوله داخل مایع نمایید و یک دقیقه آن را بچرخانید. سپس سوآب را خارج نموده و با قطره چکان مایع درون لوله را برمی داریم. کاست را که قبلا از پوچ خارج کرده اید، روی یک سطح صاف و تمیز قرار می دهید. سه قطره از محلول برداشته شده به وسیله قطره چکان را به آرامی به چاهک نمونه (S) آزمایش بریزید، سپس تایمر را شروع کنید. صبر کنید تا خطوط رنگی ظاهر شوند، نتایج آزمایش را در 15 دقیقه تفسیر کنید. پس از 30 دقیقه نتایج آزمایش نامعتبر است.

کاست تست تشخیص کرونا دیابیس یک روش ایمنی سنجی است که بر اساس واکنش آنتی بادی-آنتی ژن بصورت ساندویچ ساخته شده است. در حین آزمایش نمونه گرفته شده با سواب به سمت بالا مهاجرت می کند. آنتی ژن ویروس در صورت وجود در نمونه به ترکیب نانوذرات طلا-آنتی بادی متصل می شوند. سپس کمپلکس اخیر توسط آنتی بادی مونوکلونال پروتئین نوکلئوکپسید که از پیش بر روی یک لایه نیتروسلولز (ممبران) پوشانده شده واکنش داده و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه ی علامت گذاری شده با T روی کیت ظاهر میشود که نتیجه مثبت را نشان می دهد. در غیاب آنتی ژن های SARS-Cov-2، خط رنگی در منطقه خط T آزمایش ایجاد نمی شود که نشان دهنده نتیجه منفی است. به عنوان کنترل تست، همیشه یک خط رنگی در منطقه ی خط کنترل C ظاهر میشود که نشان می دهد حجم مناسبی از نمونه مورد استفاده قرار گرفته است.

از کیت استفاده شده دوباره استفاده نکنید.

کاست تست را فریز نکنید.

سوآب در اثر نمونه برداری نباید آغشته به خون گردد. لطفا سوآب آلوده به خون را در بافر استخراج وارد نکنید.

کیت کاست آنتی ژن به صورت بسته بندی شده در پوچ آلومینیومی نگهداری می گردد. این کیت تا تاریخ انقضا که روی برچسب آن چاپ شده پایدار است. پس از باز کردن پوچ آلومینیومی آزمایش باید طی مدت یک ساعت انجام شود. سوآب را به بسته بندی اصلی خود برنگردانید. نمونه های تازه جمع شده باید در اسرع وقت و قبل ازیک ساعت پردازش شوند.

نتایج منفی عدم مطلق  عفونت  SARS-Cov-2 نمی باشد و نباید به عنوان تنها پایه تصمیمات مدیریت بیمار مورد استفاده قرار گیرد.

  • انجام تست در آرامش و امنیت بدون اتلاف وقت و هزینه
  • دارای نشان استاندارد ایزو و گواهینامه GMP
  • تشخیص سریع در 15 دقیقه
  • کاربرد راحت و قیمت مناسب
  • دارای حساسیت 97.9 درصد
کالای پزشکی
کشور سازنده ایران

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

تست تشخیص آنتی ژن کرونا دیابیس

  • تولید کنندگان دیابیس
  • کد محصول: 6263312201280
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 74,800تومان


محصولات مرتبط

کیت تست تشخیص سریع آنتی ژن کرونا فرین بهبود تشخیص

کیت تست تشخیص سریع آنتی ژن کرونا فرین بهبود تشخیص

کیت تست تشخیص سریع آنتی ژن کرونا فرین بهبود تشخیص به شما کمک می کند تا در کمال آرامش و خیلی آسان در ..

86,000تومان

برچسب ها: داروخانه شبانه روزی گلسار, تست, تشخیص, تست کرونا, تست سریع کرونا, کووید 19, آنتی ژن, کرونا, دیابیس, DIABASE, SARS, Covid 19, 2 Antigen, Rapid Test, Cassette

نمادها


logo-samandehi مجوز معاونت غذا و دارو